Jsem vědomým tvůrcem svého života

23 listopadu, 2021

by Michal

Jsem vědomým tvůrcem svého života

To není možné, já? Vždy kolem mě je tolik lidí. Doma, v práci, v hospodě, na tenise, ve fitku. Každý něco radí, něco nařizuje, něco chce. Ale co chceš ty?

Jak najít štěstí, bohatství, úspěch? Je nutné začít u sebe. Většinou nikdo ti nic nedá. Ty musíš chtít a vědět, co chceš. Ty sám a jen ty si musíš najít svou cestu. A co ostatní? No, možná to bude znít trochu sobecky, ale ty ostatní jsou tví pomocníci.

Neboj, nikoho zaměstnávat nemusíš, ale nauč se s lidmi jednat, nauč se říkat ne, vždy jednej tak, abys stále směřoval za svým cílem.

Nemluvím o nějakém zneužívání, ale o spolupráci, pomoci, přátelství. Často platí, že kdo ostatní zneužívá ke svému prospěchu, má, mírně řečeno, nekalé cíle.

Cítíš ten rozdíl: spolupráce, pomoc, přátelství x zneužití, využití.

Dělej to, co tě baví. Jdi za svým úspěchem. Neporovnávej se z ostatními, protože každý máme svůj cíl, jiný odlišný od ostatních, stejně tak, každý považuje za úspěch něco jiného.

Najdi si svůj cíl, své směřování, svůj smysl, proč to vše dělat a proč žít.

Staň se vědomým tvůrcem svého života.

 

úvodní foto: John Hain from Pixabay 

Related Posts

5 rad Roberta Kiyosakiho k dosažení finanční svobody

5 rad Roberta Kiyosakiho k dosažení finanční svobody

Robert Kiyosaki je jedním z nejznámějších finančních poradců na světě. Jeho kniha "Bohatý táta, chudý táta" se stala bestsellerem a přinesla mnoho inspirace a poznání tisícům lidí po celém světě. Kiyosaki nejen že rozšířil povědomí o tom, co je skutečným významem...

5 rad Elona Muska pro tvůj úspěch

5 rad Elona Muska pro tvůj úspěch

Elon Musk, jméno, které v posledních letech ovládá titulky a vyvolává obdiv po celém světě. Stejně jako obdiv ale budí i jistou míru kontroverze. Jeho inovativní myšlení, odvaha a nekonečná touha po posunu hranic technologie a lidských možností ho řadí mezi...

5 tipů, jak zvýšit svoji produktivitu za pomoci AI

5 tipů, jak zvýšit svoji produktivitu za pomoci AI

5 tipů, jak zvýšit svoji produktivitu za pomoci AI V dnešním rychle se rozvíjejícím světě, kde je konkurence stále silnější a čas je vzácným komoditou, hledáme stále nové způsoby, jak zvýšit naši produktivitu. V posledních letech se umělá inteligence (AI) stala jedním...

0 Comments

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

News & Updates

Join Our Newsletter